Kredyty frankowe

Kredyty frankowe

Masz kredyt we frankach lub w euro? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i sporów sądowych z bankami, które umożliwia Tobie uzyskiwanie korzystnych rozstrzygnięć w sporach dotyczących tzw. kredytów frankowych.

Oferujemy konkurencyjne i z góry określone wynagrodzenie.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną analizę swojej umowy kredytu walutowego, odezwij się do nas już dziś!

W ramach usług oferujemy

Koszty kredytów frankowych zaskoczyły tzw. Frankowiczów. Nagły wzrost kursu franka szwajcarskiego doprowadził do wielu rodzinnych tragedii.

Bezpłatnie analizujemy każdą umowę kredytową! W ramach tej usługo szacujemy zasadność wystąpienia przeciwko bankowi, a także wyliczamy kwotę możliwą do wywalczenia w sądzie.

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, będziesz znać z góry wszelkie koszty z tym związane. Zawieramy jasne i uczciwe umowy z naszymi Klientami.

Dla skutecznego wystąpienia przeciw bankom, które udzieliły kredytu denominowanego bądź indeksowanego we frankach szwajcarskich albo w euro, musimy poznać wszelkie istotne szczegóły dotyczące konkretnie Twojej umowy. W zależności od jej treści, podejmujemy właściwe kroki prawne tak, aby interes naszych klientów był w pełni zrealizowany. W tego typu postępowaniach „diabeł tkwi w szczegółach”.

W zależności od umowy kredytowej i stopnia jej wadliwości – bądź unieważnienie części klauzul umownych (czyli w zasadniczej części potocznie mówiąc „odfrankowienie”) bądź też unieważnienie całej umowy. Te dwa pojęcia mają wprost przełożenie na Twoją przyszłą sytuację finansową.
Dzięki naszym usługom możesz skutecznie dochodzić roszczeń z umowy kredytu oraz dowiedzieć się, na ile propozycja ugody otrzymana od banku jest dla Ciebie korzystna.

Jeśli prawdopodobieństwo wygranej (czy też jej wymierny efekt w postaci odzyskanych środków pieniężnych) nie będzie wysokie, zostaniesz o tym rzetelnie poinformowany. Nie obiecujemy niemożliwego. Chcemy, by Twój wybór był w pełni świadomy.

Wiemy, że postępowania przed sądami są bardzo sformalizowane i wymagają dużej praktycznej wiedzy od osoby, która chce udowodnić swoje racje. Sam proces sądowy to często stąpanie po cienkim lodzie.

Dzięki prawnikom Legitimate nie musisz martwić się o jakiekolwiek uchybienia procesowe. Profesjonalni pełnomocnicy, którzy będą Cię reprezentować posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych przeciwko Bankom.

Wiemy, że spory frankowe ze względu na wysokość zobowiązań i czas trwania umów kredytów hipotecznych są szczególnie ważne dla Klienta. Osiągnięcie korzystnego rozstrzygnięcia w sprawie jest dla nas zawsze nadrzędnym celem. Mamy tylko jedną strategię procesową: liczy się Twoja wygrana.

Wiemy, że korzystne zakończenie sprawy zależy nie tylko od naszych umiejętności procesowych. Sukces w sporze sądowym zależy przede wszystkim od współpracy klienta z prawnikiem. Prawidłowa współpraca opiera się na wzajemnym szacunku, prawidłowej komunikacji na każdym etapie sprawy i jasnym informowaniu klienta, o tym co może się wydarzyć w sporze.

Co zyskasz współpracując z Legitimate?

  • Dla nas liczy się tylko jedna strategia procesowa: wygrana. Będziemy reprezentować Cię w sądzie, dbając o Twoje interesy niczym o własne.
  • W przystępny sposób tłumaczymy zawiłe przepisy prawa. Odpowiadamy na wszystkie pytania naszych Klientów.
  • Jesteśmy zawsze pod telefonem – dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć na jaki etapie jest Twoja sprawa, jaka jest nasza strategia i jakie są możliwości.
  • Rozumiemy, że kredyt frankowy i proces wiąże się ze stresem – zapewnimy Ci spokój, zajmiemy się za Ciebie formalnościami.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

Nasi specjaliści w tej dziedzinie

Jak pracujemy

Napisz do nas

Poznając Twoje plany biznesowe pomożemy w ich skutecznej realizacji.

Zbuduj plan

W przystępny sposób przedstawimy Ci kwestie prawe związane z założeniem własnej firmy lub jej rozwojem.

Wybierz usługi

Gdy poznamy Twoje cele biznesowe, przedstawimy Ci konkretne usługi prawne dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb.

Rozwijaj się

Naszym sukcesem jest Twój sukces. Rozwijaj swój biznes, a bezpieczeństwo prawne pozostaw w naszych rękach.

Porady prawne

Powiązane artykuły

Zobacz pozostałe specjalizacje

Masz pytanie?

Napisz i sprawdź
jak możemy Ci pomóc

Podając swoje dane osobowe, w tym adres e-mail i numer telefonu, a następnie przesyłając formularz, wyrażasz zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.