Nota prawna

Administrator

Administratorem danych osobowych osób odwiedzających stronę internetową www.legitimate.pl jest radca prawny Piotr Krajewski prowadzący Kancelarię Radcy Prawnego we Wrocławiu przy ulicy Maleczyńskich 30, 52-428 Wrocław. Możesz skontaktować się z Kancelarią telefonicznie w sposób sprecyzowany w zakładce Kontakt.

Poufność

W Legitimate do zasad poufności przykładamy najwyższą wagę, a dbałość o tajemnice przedsiębiorstwa oraz informacje poufne naszych Klientów jest dla nas wyznacznikiem profesjonalizmu. Dlatego też wszystkie osoby w Legitimate przechodzą odpowiednie szkolenia w tym zakresie, a w naszej firmie stosowane są nowoczesne środki techniczne w celu zabezpieczenia powierzonych nam informacji poufnych.

Twoje tajemnice są również tajemnicami naszej Kancelarii. Jesteśmy Kancelarią, a co za tym idzie tajemnice naszych klientów są chronione przepisami Kodeksu Etyki Radcy Prawnego.

Informacje zawarte na stronie Legitimate.pl

Treści zamieszczone na naszej stronie nie stanowią porady prawnej. Mają charakter wyłącznie informacyjny, dlatego nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu powstania jakichkolwiek szkód, wynikających z ich interpretacji, bez bezpośredniej konsultacji prawnej z członkami naszego Zespołu. Stan prawny informacji zawartych w podcastach i artykułach jest aktualny na dzień ich zamieszczenia. Treści można wykorzystywać tylko do użytku prywatnego. Jeśli chciałbyś wykorzystać zamieszczone przez nas treści w celach komercyjnych lub publicznych, prosimy o kontakt: biuro@legitimate.pl 

Bezpłatna wycena  

Oferujemy bezpłatną wycenę świadczonych przez nas usług prawnych.

Jesteśmy otwarci na rozmowę – powiedz naszemu zespołowi jakie masz plany, a my postaramy się przygotować dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Możemy spotkać się przy kawie, porozmawiać telefonicznie lub zobaczyć się na telekonferencji on-line.

Możesz czuć się swobodnie w rozmowie, bo tajemnice Twojej firmy są naszymi tajemnicami.

Na wiadomości otrzymywane poprzez skrzynkę mailową lub formularz kontaktowy staramy się odpowiadać nie później niż w 24 godzin od jej otrzymania.