FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 9:00 – 18:00.

Jesteśmy jednak elastyczni. Jeśli istnieje taka potrzeba, możemy umówić spotkanie w godzinach niestandardowych. 

Napisz do nas przez formularz kontaktowy: Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 502 502 540

Siedziba Legitimate jest we Wrocławiu. Jednak obsługujemy Klientów z całej Polski.

W czasie pandemii preferujemy pracę zdalną. Na kluczowe spotkania możemy przyjechać do Twojej firmy.

Oczywiście, jesteśmy on-line ready. Miło rozmawia się przy kawie, jednak równie chętnie spotkamy się z Tobą po drugiej stronie monitora.

Napisz do nas, uzgodnimy możliwe terminy spotkania.

Przed umówionym spotkaniu wyślemy Ci link do spotkania on-line, zwykle za pośrednictwem platformy MS Teams. Wystarczy kliknąć w link i gotowe – możemy się zobaczyć i swobodnie porozmawiać.

Tak. W Legitimate do zasad poufności przykładamy najwyższą wagę. Przekazane nam informacje biznesowe są ściśle chronione.

Z tego powodu nasza firma wprowadziła najwyższe standardy zabezpieczeń, a nasi pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenia w tym zakresie.

Ponadto, adwokatów, radców prawnych oraz aplikantów adwokackich i radcowskich obowiązuje tajemnica zawodowa. Na podstawie odpowiednich aktów prawnych, obowiązani są oni zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedzieli się w związku z udzieleniem pomocy prawnej, a obowiązek ten nie jest ograniczony w czasie.

W celu dochowania należytej staranności, również sporządzamy i zwieramy z naszymi Klientami (lub potencjalnymi Klientami) umowy o zachowaniu poufności.

Jeśli szukasz więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

Tak, nasze usługi prawne są odpłatne.
Oferujemy w pełni transparentne metody rozliczeń.

Projekty realizujemy w różnych modelach rozliczeń, co pozwala na długofalową współpracę z naszymi Klientami. Znamy swoją pracę, a jej efekt i wartość potrafimy wycenić z góry, po zapoznaniu się z oczekiwaniami i uwarunkowaniami naszego Klienta.

Najczęściej proponujemy Klientom określoną stawkę kwotową, zależną od zakresu naszych prac. Możliwy jest również stała obsługa prawna, w ramach której wspólnie ustalimy stawkę i wymiar godzin naszej pracy.

Istnieje możliwość płatności ratalnych. Jesteśmy dla Ciebie elastyczni.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i polubienia naszych profili w mediach społecznościowych. Bądźmy w kontakcie!

LinkedIn:
Instagram:
Facebook:
Twitter:
Spotify:

Największą wartością każdego zespołu jest wzajemne uzupełnianie się i umiejętność współdziałania. Właśnie dlatego w skład Legitimate wchodzą prawnicy o różnych kompetencjach i wąskich obszarach specjalizacji. Umożliwiamy też dostęp do wielu dodatkowych usług, takich jak wsparcie IT, czy doradztwo podatkowe. Dzięki temu zapewnimy Ci obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Przeczytaj więcej o nas w zakładce „Zespół”.

  • Nie musisz śledzić licznych zmian w prawie. Monitorujemy je za Ciebie i z wyprzedzeniem wdrażamy w Twojej firmie.
  • Mówimy prostym językiem. Tłumaczymy skomplikowane kwestie prawne w przystępny sposób. Dzięki temu masz wpływ na swój biznes, potrafisz świadomie podjąć kluczowe decyzje.
  • Wdrażając innowacyjne rozwiązania prawne, pobudzamy Twoją firmę do rozwoju.
  • Podnosimy Twoją wiarygodność w oczach klientów i partnerów biznesowych. Sporządzamy czytelne i jasne umowy, przyjazne regulacje prawne.
  • Pomagamy uporządkować wewnętrzną strukturę w Twojej firmie. Lubimy wprowadzać proste procesy, przejrzyste procedury. Usuwamy te zbędne, oszczędzając czas Twoich pracowników.
  • Reprezentujemy Cię w negocjacjach biznesowych. Mocniejsza reprezentacja Twojej firmy, to lepsze warunki kontraktów.
  • Dbamy o Twoje bezpieczeństwo prawne. Zapobiegamy licznym problemom, oszczędzając Tobie zbędnego stresu.
  • Chronimy Twoją markę – zapewniamy należytą ochronę znaków towarowych, strzeżemy Twoją firmę przed czynami nieuczciwej konkurencji.
  • Znamy Twoją firmę od podszewki. Wiemy, na czym Ci zależy i jakie zastosować narzędzia prawne do osiągnięcia Twojego celu.
Masz pytanie?

Napisz i sprawdź
jak możemy Ci pomóc

Podając swoje dane osobowe, w tym adres e-mail i numer telefonu, a następnie przesyłając formularz, wyrażasz zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.