Nowe technologie i branża IT

Nowe technologie i branża IT

We love IT! Jesteśmy prawnikami, którzy czują się pewnie i swobodnie w sektorze nowych technologii i IT. Podczas wdrażania innowacyjnych rozwiązań nie musimy poszukiwać specjalistów – my już nimi pracujemy.

Obsługujemy przedsiębiorców z sektora nowych technologii i IT. Oferujemy usługi zewnętrznego działu prawnego. Przygotowujemy, opiniujemy i negocjujemy umowy. Minimalizujemy ryzyka prawne, zabezpieczamy Twój interes.

Wspieramy prawnie przy wdrażaniu aplikacji mobilnych i oprogramowania.

Zapewniamy bezpieczeństwo prawne startupom, hostingodawcom, czy podmiotom wdrażającym rozwiązania oparte o AI (sztuczną inteligencję).  Dla naszych Klientów opracowujemy i negocjujemy kontrakty wdrożeniowe, utrzymania i rozwoju. Tworzymy umowy outsorcingowe, czy licencje na oprogramowanie.

W przystępny sposób prowadzimy szkolenia i warsztaty prawne związane z nowymi technologiami i prawem IT. Mając doświadczenie w tej branży, znamy rzeczywiste wyzwania i problemy, które warto omówić.

 

Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Przygotowujemy, opiniujemy, negocjujemy umowy w imieniu naszych Klientów.

Liczy się dla nas Twoje bezpieczeństwo i spokój. Minimalizujemy ryzyka prawne, zabezpieczamy Twój interes.

Nasi Klienci przekonali się, że dobrze skonstruowana umowa potrafi znacznie ograniczyć ryzyko i zagrożenia kompleksowych wdrożeń i projektów.

Przygotowujemy kompleksową dokumentację prawną dla usług, aplikacji mobilnych, serwisów, w tym marketplace’ów, PaaS, SaaS, IaaS.

Pomagamy w ich wdrożeniu, tworzymy proste procesy prawne i przystępne procedury.

Wiemy jak ważna jest zgodność z RODO w wielu projektach IT i w sektorze nowych technologii. Wdrażamy proste, logiczne procesy ochrony danych osobowych.

Przygotujemy dla Ciebie kompleksową dokumentację prawną i pomożemy przy jej wdrożeniu.

Wspieramy naszych Klientów w ich codziennej działalności. Oferujemy stałą obsługę prawną jako zewnętrzny dział prawny a także pomoc przy jednorazowych, bieżących projektach.

Znamy rzeczywiste problemy i wyzwania w sektorze IT i nowych technologii, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Ci ciekawe szkolenia i warsztaty prawne. Mówimy o prawie prostym i przystępnym językiem.

Co zyskasz współpracując z Legitimate?

  • Mówimy prostym językiem. Tłumaczymy skomplikowane kwestie prawne w przystępny sposób. Dzięki temu masz wpływ na swój biznes, potrafisz świadomie podjąć kluczowe decyzje.
  • Podnosimy Twoją wiarygodność w oczach klientów i partnerów biznesowych. Sporządzamy czytelne i jasne umowy, przyjazne regulacje prawne.
  • Pomagamy uporządkować wewnętrzną strukturę w Twojej firmie. Lubimy wprowadzać proste procesy, przejrzyste procedury. Usuwamy te zbędne, oszczędzając Twój czas i Twoich pracowników.
  • Dbamy o Twoje bezpieczeństwo prawne. Zapobiegamy licznym problemom, oszczędzając Tobie zbędnego stresu.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

Nasi specjaliści w tej dziedzinie

Jak pracujemy

Napisz do nas

Poznając Twoje plany biznesowe pomożemy w ich skutecznej realizacji.

Zbuduj plan

W przystępny sposób przedstawimy Ci kwestie prawe związane z założeniem własnej firmy lub jej rozwojem.

Wybierz usługi

Gdy poznamy Twoje cele biznesowe, przedstawimy Ci konkretne usługi prawne dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb.

Rozwijaj się

Naszym sukcesem jest Twój sukces. Rozwijaj swój biznes, a bezpieczeństwo prawne pozostaw w naszych rękach.

Porady prawne

Powiązane artykuły

Zobacz pozostałe specjalizacje

Masz pytanie?

Napisz i sprawdź
jak możemy Ci pomóc

Podając swoje dane osobowe, w tym adres e-mail i numer telefonu, a następnie przesyłając formularz, wyrażasz zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.