Nieruchomości i inwestycje budowlane

Nieruchomości i inwestycje budowlane

Zapewniamy Ci kompleksowe doradztwo prawne w zakresie obsługi na rynku nieruchomości oraz szeroko rozumianych inwestycji. Oferujemy pełne wsparcie przy transakcjach, niezależnie od tego na jakim są etapie – od negocjacji, nabycia nieruchomości, po sprzedaż lub komercjalizację. Pomagamy przy organizacji procesu inwestycyjnego. Wspieramy naszych Klientów we wszelkich postępowaniach administracyjnych i sądowo – administracyjnych (decyzje o warunkach zabudowy, pozwolenie na budowę, zmiany miejscowego planu).

Doradzamy osobom fizycznym, jak i firmom budowalnym. Dbamy o Twój spokój i bezpieczeństwo.

W ramach usług oferujemy

Prowadzimy kompleksowe badania stanu prawnego nieruchomości (due diligence), identyfikując możliwe zagrożenia związane z procesem inwestycyjnym. Uwzględniamy wszelkie ryzyka związane z nabyciem nieruchomości (akty prawa miejscowego, status nieruchomości z posadowionymi zabytkami). Zabezpieczamy Cię prawnie.

Doradzamy i reprezentujemy naszych Klientów w czasie negocjacji i ustalaniu szczegółów transakcji obrotu nieruchomościami. Przygotowujemy umowy przedwstępne, dbając o interesy naszych Klientów. Zależy nam, aby jak najwięcej środków pozostało w Twoim portfelu.

Ułatwiamy nabywanie nieruchomości rolnych i regulowanie ich stanu prawnego. Badamy możliwość nabywania nieruchomości.

Zapewniamy wsparcie dla podmiotów, które korzystają z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW). Zapewniamy obsługę odwołań od decyzji Prezesa ARiMR oraz wsparcie prawne podczas postępowania sądowo-administracyjnego.

Oferujemy kompleksową obsługę prawną dla firm budowlanych i deweloperów. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, zabezpieczamy prawnie transakcje biznesowe. Dbamy o Twój spokój i bezpieczeństwo.

Wspieramy przedsiębiorców przy organizacji procesu inwestycyjnego, przygotowując, opiniując i negocjując umowy o roboty budowlane, umowy z generalnym wykonawcą i podwykonawcami, umowy o zastępstwo inwestycyjne, umowy z architektami i projektantami inwestycji, umowy z dostawcami mediów oraz zarządcami dróg.

Przygotowujemy i negocjujemy umowy najmu i umowy dzierżawy lokali, powierzchni biurowych i handlowych oraz nieruchomości. Zabezpieczymy Twój interes jak swój własny

Co zyskasz współpracując z Legitimate?

  • Sprawdzimy za Ciebie stan prawny nieruchomości – będziesz mógł spać spokojnie, że dobrze inwestujesz swoje pieniądze.
  • Dbamy o Twoje bezpieczeństwo jak o własne. Prawo budowlane bywa zawiłe, uchronimy Cię od licznych ryzyk prawych i biznesowych.
  • Poprowadzimy negocjacje w Twoim imieniu w procesie zbycia lub nabycia nieruchomości. Zrobimy wszystko, by jak najwięcej środków zostało w Twoim portfelu.
  • Reprezentujemy naszych Klientów w sporach sądowych. Liczy się dla nas tylko jedna strategia procesowa: wygrana.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

Nasi specjaliści w tej dziedzinie

Jak pracujemy

Napisz do nas

Poznając Twoje plany biznesowe pomożemy w ich skutecznej realizacji.

Zbuduj plan

W przystępny sposób przedstawimy Ci kwestie prawe związane z założeniem własnej firmy lub jej rozwojem.

Wybierz usługi

Gdy poznamy Twoje cele biznesowe, przedstawimy Ci konkretne usługi prawne dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb.

Rozwijaj się

Naszym sukcesem jest Twój sukces. Rozwijaj swój biznes, a bezpieczeństwo prawne pozostaw w naszych rękach.

Porady prawne

Powiązane artykuły

Zobacz pozostałe specjalizacje

Masz pytanie?

Napisz i sprawdź
jak możemy Ci pomóc

Podając swoje dane osobowe, w tym adres e-mail i numer telefonu, a następnie przesyłając formularz, wyrażasz zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.