O mnie

Jako adwokat uważam, że kluczem do sukcesu jest poznanie i zrozumienie rzeczywistych problemów i celów Klienta, tak aby zamierzony rezultat najpełniej odpowiadał zgłaszanym potrzebom. Chętnie sięgam po nieszablonowe strategie. Działam szybko i skutecznie.

Specjalizacje

Fuzje i przejęcia (M&A)|Nieruchomości i inwestycje budowlane|Obsługa biznesu|Spory sądowe

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Posiadam wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klientów indywidualnych. Jestem skuteczny w przeprowadzaniu procesów sądowych, w szczególności z dziedzinie prawa karnego i cywilnego. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe w zakresu kompleksowej obsługi sporów konsumentów z instytucjami finansowymi.

Zajmuje się również obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w tym przede wszystkim w zakresie sporządzania i analizy kontraktów handlowych, obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw oraz prowadzenia procesów sądowych.

Lubię wyzwania. Poza praktyką prawniczą prowadzę nieszablonowe szkolenia i webinary, których mocną stroną jest część praktyczna i sesja Q&A.

Studiowałem prawo na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie ukończyłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, gdzie zostałem wpisany na listę adwokatów. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w renomowanych kancelariach prawnych we Wrocławiu.

Języki obce

angielski
rosyjski

Artykuły na blogu