O mnie

Dzięki umiejętności spojrzenia na sprawy z dystansu, skutecznie działam na Twoją korzyść. Jestem przy tym otwarta na wszelkie nowoczesne rozwiązania umożliwiające profesjonalną współpracę zawodową. W życiu i biznesie cenię przede wszystkim: długotrwałe relacje i poczucie humoru. Jako adwokat zapewniam dyskrecję, elastyczność oraz miłą atmosferę współpracy.

Specjalizacje

Branża kreatywna|Kredyty frankowe|Obsługa biznesu|Prawo Unii Europejskiej|Startupy|Spory sądowe

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

W ramach praktyki adwokackiej zajmuję się szeroko rozumianym prawem cywilnym i gospodarczym. Sporządzam opinie prawne, oferuję bieżące doradztwo prawno-biznesowe oraz skuteczną reprezentację w sporach sądowych i pozasądowych.

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie korporacyjnym, obsłudze branży kreatywnej, prawie własności intelektualnej i przemysłowej. Swoje szerokie doświadczenie z powodzeniem wykorzystuje w procesie opracowywania na rzecz Klientów najlepszych strategii funkcjonowania na rynku, eliminujących potencjalne ryzyka, zarówno w relacjach B2B i B2C, jak i kontaktach z sądami i innymi urzędami.

Studiowałam prawo na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie ukończyłam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, gdzie zostałam wpisana na listę adwokatów. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w renomowanych kancelariach prawnych we Wrocławiu.

Języki obce

j. angielski (w tym angielski prawniczy)

Artykuły na blogu