Legitimate

W imieniu Formeds sp. z o.o. niniejszym chcielibyśmy udzielić pozytywnej rekomendacji Kancelarii Prawnej Legitimate. Kancelaria z powodzeniem wspiera Formeds. w zakresie pomocy prawnej dotyczącej szeroko rozumianego e-commerce m.in. poprzez udzielanie bieżących porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, sporządzanie projektów dokumentów, weryfikację projektów umów itp. Jako iż Kancelaria Legitimate specjalizuje się w obszarze e-commerce, sprawia, że jest idealnym partnerem dla naszej firmy. Od momentu rozpoczęcia współpracy, kontakt z kancelarią układa się bardzo pomyślnie. Zawsze możemy liczyć na szybką i profesjonalną pomoc ze strony ich zespołu.
Jedną z najważniejszych cech, które doceniamy w kancelarii Legitimate, jest ich umiejętność posługiwania się prostym językiem w trakcie kontaktów. Dzięki temu, nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia prawne stają się zrozumiałe i łatwe do przyswojenia dla naszego zespołu. Kancelaria nie tylko nie utrudnia, ale wręcz ułatwia nam poruszanie się w gąszczu przepisów prawnych, co jest niezwykle cenne w naszej branży.
Nasza firma czuje się bezpiecznie korzystając ze wsparcia prawnego ze strony kancelarii Legitimate. Ich profesjonalizm, zaangażowanie oraz zrozumienie specyfiki naszego biznesu sprawiają, że możemy skupić się na rozwoju naszej działalności, mając pewność, że nasze interesy są w dobrych rękach.
Jesteśmy zatem bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z kancelarią Legitimate i zdecydowanie polecamy ich usługi wszystkim firmom działającym w branży e-commerce.

Zapisz się do eksperckiego Newslettera Legitimate

Stworzyliśmy dla Ciebie ekspercki newsletter. Subskrybując go, co dwa tygodnie otrzymasz aktualizacje i wskazówki dostosowane do potrzeb współczesnych przedsiębiorców, które pomogą Ci prowadzić biznes zgodnie z obowiązującym prawem i wykorzystać prawo jako narzędzie do osiągnięcia sukcesu.

Klikając „zapisz” wyrażam chęć zapisu do newslettera Legitimate, który zawiera przydatne informacje i alerty prawne i może zawierać treści marketingowe. Wiem, że zgodę w każdej chwili mogę odwołać. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Krajewski, NIP: 8982176985, REGON: 388080840, adres: ul. Januszowicka 5, lokal 111, 53-135 Wrocław. Zapoznaj się z naszym Regulaminem oraz Polityką Prywatności.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz, a nasz prawnik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.

Newsletter Legitimate

Stworzyliśmy dla Ciebie ekspercki newsletter. Subskrybując go, co dwa tygodnie otrzymasz aktualizacje i wskazówki dostosowane do potrzeb współczesnych przedsiębiorców, które pomogą Ci prowadzić biznes zgodnie z obowiązującym prawem i wykorzystać prawo jako narzędzie do osiągnięcia sukcesu.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz, a nasz prawnik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.Podając swoje dane osobowe oraz numer telefonu i przesyłając formularz, wyrażasz zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia bezpłatnej, pierwszej konsultacji. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Krajewski, NIP: 8982176985, REGON: 388080840, adres: ul. Januszowicka 5, lokal 111, 53-135 Wrocław. Zapoznaj się z naszym Regulaminem oraz Polityką Prywatności.