Grzegorz Kobuszewski

Prawnicy w Legitimate doskonale wiedzą, że dobre umowy to takie, które chronią firmę w złych czasach, a do tego… są transparentne i napisane przystępnym językiem. Cieszę się, że poznałem Zespół Legitimate, który bardzo dobrze rozumie specyfikę współczesnego biznesu.

Mateusz Wróbel

Współpraca z Zuzanną Witek i jej zespołem Legitimate to ogromny komfort w prowadzeniu firmy. Niesamowita wiedza, błyskawiczny kontakt i wsparcie w każdym elemencie. Jako agencja marketingowa obsługujemy klientów z branży e-Commerce, co dodatkowo daje nam dostęp do ewentualnych konsultacji w tym temacie. Szczerze polecam współpracę z Legitimate.

Artur Dobrzyński

Legitimate to zespół, na który możemy liczyć w każdej sytuacji: od tworzenia regulaminów, przez negocjacje umów, po wsparcie w codziennych problemach natury prawnej i legislacyjnej. Wyśmienici prawnicy i mediatorzy.

Vincent Maire

Prawnicy z Legitimate to specjaliści prawa IT, których z czystym sumieniem polecamy innym firmom z branży. Pomagają nam w tworzeniu i negocjowaniu umów wdrożeniowych, utrzymania, NDA, dbają o nasze prawa autorskie i skutecznie chronią przed konkurencją. Wyróżnia ich znajomość specyfiki pracy softwarehousów oraz środowiska IT. Świetnie odnajdują się w regulacjach prawnych zw. ze sztuczną inteligencją […]

Artur Piekarczyk

Współpracujemy z radcą prawnym Piotrem Krajewskim z Legitimate od wielu lat. Mecenas wspiera nas podczas negocjacji wszelkich umów z naszymi klientami. W toku współpracy stworzył i wynegocjował liczne umowy przedwdrożeniowe, wdrożeniowe, jak i również te z zakresu utrzymania i serwisowania naszego oprogramowania. Polecamy usługi Legitimate dla firm, które cenię sobie współpracę ze specjalistami w prawie […]

Tomasz Niedźwiecki

Wysoko cenię współpracę z Legitimate nie tylko dzięki rzetelnie i terminowo realizowanym projektom, ale również dzięki zrozumieniu potrzeb biznesu i dbaniu o nie we wdrażanych dokumentach. Miłym dodatkiem jest również bardzo dobra atmosfera podczas wspólnych spotkań, która sprawia że trudne tematy stają się prostsze. Zdecydowanie polecam współpracę z Legitimate.